Minecraft 3D (2) Oyna


Oyunda hiç bir problem yoktur, sorunsuz açılıyor. Eğer sizin bilgisayarınızda açılmıyorsa, Unity Web Player kurun ve tekrar girin. Oyunun nasıl oynandığını öğrenmek için ise oyun ekranına tıklamadan önce sayfanın altına inebilirsiniz.


Oyun Hangi Tuşlarla Oynanır

fareSol Tık: Küpleri Kır - Sağ Tık: İnşa Et
oklarYön Tuşları
wasdYön Tuşları
boslukZıplama
F Görev Menüsü
E Malzeme Menüsü
1 1. Nesne
2 2. Nesne
3 3. Nesne
4 4. Nesne

Minecraft 3D (2) Nasıl Oynanır

Bu oyunda bir önceki versiyonu gibi unity ile geliştirilmiştir ve çalışması için bazı eklentilerin kurulması gerekmektedir. Oyun açılmazsa unity eklentisini kurup sayfaya tekrar girmeyi deneyiniz. Oyunun ana ekranına ulaştığınızda karşınıza çıkan "Load Game" yani kayıtlı oyun kısmı henüz çalışmıyor. O yüzden "Play" yaparak hemen yeni oyuna başlayabilirsiniz.

Bir önceki oyunu sadece düz olarak oynayabiliyordunuz. Bu oyunda görevler var, sizden başka canlılar var. Haliyle bize daha keyifli dakikalar sağlıyor.

Oyuna başladığınızda biraz dolaşarak alanı keşfetmeye çalışın. Ardından"F" tuşuna basarak "Görev Menüsü" kısmını açabilirsiniz. İlk görev domuz bulmak ve onu kesmektir. Alan sandığınızdan çok daha büyük, o yüzden domuzların bulunduğu yeri bulmak biraz zaman alabiliyor. Domuz bulduğunuzda "Scrool" (Orta Tuş) yardımıyla elinizde bulunan kazmayı, kılıç ile değiştirin ve domuza kesin. Domuzu kestiğinizde alt kısımda yer alan bara but eklediğini göreceksiniz.

Bu sizin açlığınızı giderecektir. Bu minecraft oyununda bir sonraki görev için ise o günün bitmesini beklemeniz gerekiyor. İyi eğlenceler dileriz!

Yorumlar

Macera Oyunları

Etiketler